ساعت مرکزی لبنیات خرده فروشی لبنیات و تخم مرغ

ساعت: مرکزی لبنیات خرده فروشی لبنیات و تخم مرغ اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل مدیر اف‌بی‌آی شد ، کریستوفر رای&quot، &quot

کریستوفر رای” یکی از مقام‌های سابق در وزارت دادگستری دولت جورج بوش جانشین جیمز کومی، مدیر سابق اف‌بی‌آی ‌شد که از سوی ترامپ اخراج شده است بود.” 

مدیر اف‌بی‌آی شد ، کریستوفر رای&quot، &quot

"کریستوفر رای" مدیر اف بی آی شد

عبارات مهم : روسیه

کریستوفر رای” یکی از مقام های سابق در وزارت دادگستری دولت جورج بوش جانشین جیمز کومی، مدیر سابق اف بی آی شد که از سوی ترامپ اخراج شده است بود.”

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه گاردین، سنای آمریکا سه شنبه کریستوفر رای را جهت رهبری اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) تایید کرد تا این فرد جانشین جیمز کومی شود که به صورت ناگهانی به وسیله دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا اخراج شده است بود. کومی در بحبوحه تحقیقات راجع به مداخله احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۱۶ آمریکا کنار گذاشته شد.

مدیر اف‌بی‌آی شد ، کریستوفر رای&quot، &quot

کریستوفر رای در دولت جورج بوش، مدیر جمهوری پیشین آمریکا مسوول نظارت بر تحقیقات راجع به جعل شرکت ها بود. رای ۵۰ ساله اف بی آی را در برهه چالش برانگیزی به ارث می برد. کومی در داخل این شرکت شخصیتی مورد تحسین بود.

سناتور امی کلاوچار، از دموکرات های مینه سوتا در جلسه سنا گفت: این برهه سخت جهت تصدی شغلی سخت هست. همانطور که می دانیم مدیر پیشین اف بی آی به علت تحقیقات روسیه اخراج شد. دادستان کل سابق موقت اخراج شد. و تنها طی چند ماه گذشته ما شاهد اخراج های متعدد در دولت بوده ایم.

کریستوفر رای” یکی از مقام‌های سابق در وزارت دادگستری دولت جورج بوش جانشین جیمز کومی، مدیر سابق اف‌بی‌آی ‌شد که از سوی ترامپ اخراج شده است بود.” 

کریستوفر رای ماه گذشته حمایت تمام اعضای کمیته قضایی سنا را به دست آورد و دموکرات ها و جمهوری خواهان خطاب به او تاکید کردند تا هرگز اجازه ندهد سیاست وارد کار این شرکت شود. رای در جلسه تاییدیه سنا با تاکید بر استقلال خود گفت: وفاداری من به قانون اساسی و قانون هست. این ها در طول کار من راهنمای من بوده اند و این راه را ادامه خواهم داد.

کریستوفر رای، از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ معاون دادستان کل آمریکا بوده و بر واحد جنایی وزارت دادگستری آمریکا نیز نظارت داشته هست. او همچنین قبل از این سمت به عنوان معاون دادستان منطقه شمالی جورجیا فعالیت داشته است.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | تحقیقات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs