ساعت مرکزی لبنیات خرده فروشی لبنیات و تخم مرغ

ساعت: مرکزی لبنیات خرده فروشی لبنیات و تخم مرغ اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تغییرات در نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور»

به گزارش ایسنا، این کارگردان از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن قدر

تغییرات در نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور»

تغییرات در نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور»

عبارات مهم : محمدرضا

حمید نعمت الله خبر داد که نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» عوض کردن کرد.

به گزارش ایسنا، این کارگردان از انجام اصلاحاتی روی نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور» خبر داد و گفت: فیلمی که در سی وششمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد آن قدر با عجله آماده شده است بود که می توانم بگویم به هیچ وجه نتیجه نهایی که از فیلم «شعله ور» در ذهن داشتم، نبود. ولی حالا، نسخه ای که قرار است به زودی و در هفته جاری روی پرده سینماهای سراسر کشور برود همان فیلمی است که من اسم آن را گذاشته ام «شعله ور»!

نعمت اله در ادامه بیان کرد: مفتخرم همه علاقه مندان سینما را به تماشای این فیلم دعوت کنم.
فیلم سینمایی «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت اله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی حدود ۲۰دقیقه کوتاه تر شده است است و نسخه اکران عمومی آن ۱۰۰دقیقه خواهد بود. این فیلم از ۲۴ مرداد در سینماهای سراسر کشور اکران خود را شروع خواهد کرد.

«شعله ور» فیلمی متفاوت در ژانر اجتماعی است که توانست نظر منتقدان و داوران سی وششمین جشنواره فیلم فجر را به خود جلب کند. این فیلم در شش رشته کاندیدای دریافت گروه تحریریه سایت بلورین شد و امین حیایی توانست دیپلم افتخار عالی ترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کند.

این فیلم به قلم هادی مقدم دوست و حمید نعمت اله، با بازی متفاوت امین حیایی زندگی مردی را روایت می کند که احساس می کند عددی نشده است و این احساس او و همه زندگی اش را تحت تأثیر قرار می دهد.

زری خوشکام، بهمن پرورش، فرید قبادی، دارا حیایی، مژگان صابری و پانته آ مهدی نیا دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

عوامل فیلم سینمایی «شعله ور» عبارتند از نویسنده: حمید نعمت الله، هادی مقدم دوست، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، صدابردار: علی عدالت دوست، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعی، تدوینگر: مهدی سعدی، دستیار اول کارگردان: سعید بیات، برنامه ریز: داوود باقری، مدیر تولید: فرشید رئوفی، عکاس: امیرحسین شجاعی، مشاور رسانه ای: ملیکا مومنی راد، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.

تغییرات در نسخه اکران عمومی فیلم «شعله ور»

واژه های کلیدی: محمدرضا | سینمایی | امین حیایی | سراسر کشور | اکران عمومی | محمدرضا شفیعی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs