ساعت مرکزی لبنیات خرده فروشی لبنیات و تخم مرغ

ساعت: مرکزی لبنیات خرده فروشی لبنیات و تخم مرغ اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه کاش می‌شد به شیوه‌ی تدریس و مدیریتی 650 سال پیش برگردیم/ 99 درصد مدیران ما نگا

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی اعتقاد است نباید نگاه‌ها در «تبریز ۲۰۱۸» به سمت اوج باشد.

کاش می‌شد به شیوه‌ی تدریس و مدیریتی 650 سال پیش برگردیم/ 99 درصد مدیران ما نگا

پزشکیان: کاش می شد به شیوه ی تدریس و مدیریتی 650 سال پیش برگردیم/ 99 درصد مدیران ما نگاه فرایندی 650 سال پیش را هم ندارند

عبارات مهم : تبریز

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی اعتقاد است نباید نگاه ها در «تبریز ۲۰۱۸» به سمت اوج باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مسعود پزشکیان در آیین پیش مناسبت «تبریز ۲۰۱۸» با بیان این مطلب اظهار کرد: تبریز ۲۰۱۸ به صورت تئوریک و بر روی کاغذ شروع شده است است ولی در عمل چیز زیادی به چشم نمی خورد. جهت این که این شهر پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی باشد، باید عوض کردن کرده و تحولات را از خودمان شروع کنیم.

کاش می‌شد به شیوه‌ی تدریس و مدیریتی 650 سال پیش برگردیم/ 99 درصد مدیران ما نگا

وی در ادامه با اشاره به دوران ریاستش در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: زمانی که این مسئولیت را بر عهده داشتم، جهت تامین منابع مالی و اعتبارات، بسیار به وزارت مراجعه می کردم، ولی هر چه زیاد تلاش می کردم، کم تر نتیجه می گرفتم. در واقع پولی در آن اوج نبود که به ما تخصیص داده شده است دهند. یاد گرفتم به خودمان نگاه کرده و جهت شروع به کار و شکوفا شدن، از اوضاع موجود بهره ببرم.

پزشکیان با اشاره به پیشینه ی علمی درخشان تبریز و وجود شهرک های دانشگاهی در این شهر در روزگاران گذشته، تصریح کرد: ۶۵۰ سال پیش در دانشگاه ربع رشیدی تبریز به هفت زبان زنده ی دنیا تدریس می شد و علم از اینجا به سایر نقاط دنیا گسترش می یافت. کاش می شد به شیوه ی تدریس و مدیریتی ۶۵۰ سال پیش برگردیم.

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی اعتقاد است نباید نگاه‌ها در «تبریز ۲۰۱۸» به سمت اوج باشد.

وی ادامه داد: ۹۹ درصد مدیران ما نگاه فرایندی ۶۵۰ سال پیش را هم ندارند. وقت آن رسیده است که تحول و بازگشت به خود را شروع کنیم. ما می توانیم عالی ترین باشیم و پایتختی بسازیم که در منطقه عالی ترین باشد.

واژه های کلیدی: تبریز | دانشگاه | دانشگاه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs